Makijaż Permanentny

Zabieg Laseroterapii

Zmieniamy życzenia naszych Klientek w doskonały makijaż permanentny, zapewniając zniewalający i naturalny efekt, który podkreśla wszystko co najpiękniejsze w kobiecej urodzie.

Wykonujemy makijaż brwi, oczu oraz ust.

Zabieg wykonujemy z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, zabieg jest bardzo bezpieczny, a uzyskany efekt długotrwały.

Dobrze wykonany zabieg potrzebuje czasu. Wydłużony czas pacy świadczy o delikatności i dokładności wykonania zabiegu.

Pigmentacja trwa około 1,5 do 2 godzin, wraz z rysunkiem, dobraniem koloru, i znieczuleniem.

Makijaż Permanentny

Dopigmentowanie

Od 4 do 6 tygodni  po pierwszym zabiegu należy obowiązkowo wykonać dopigmentowanie, które wzmocni kolor i utrwali efekty zabiegu.
W przypadku pominięcia zabiegu dopigmentowania lub niewykonanie go w tym terminie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu.

Makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od roku do kilku lat. Proces blednięcia zależny jest od wielu czynników m.in. od typu i kolorytu skóry, chemii skóry, oddziaływania promieni UV. Zalecane jest po około 1-2 lat odświeżyć makijaż, ponieważ wraz ze złuszczającym się naturalnie naskórkiem zmniejsza się intensywność koloru. Zabieg ten zdecydowanie przedłuży żywotność makijażu.

Galeria

Makijaż Permanentny
Makijaż Permanentny
Makijaż Permanentny
Makijaż Permanentny

2000

Zadowolonych pacjentek, które od razu umówiły się na kolejną wizytę

201

Tyle różnych zabiegów Beauty
czeka na Ciebie

20

Tyle najnowszych technologii Hi-Tech znajdziesz u nas

MANEKI NEKO

W salonie urody Manekineko pasjonujemy się pięknem. Wysokiej jakości zabiegi i profesjonalna obsługa to nasze najwyższe priorytety.