Manikiur i Pedikiur

Pedikiur hybrydowy

Utwardzona, wzmocniona bazą płytka, trwały kolor, który nie zblaknie. Zero otarć, rys i ten połysk! Profesjonalnie wykonany pedikiur hybrydowy ma praktycznie same zalety. Najważniejszą z nich jest fakt, że przez trzy tygodnie paznokcie prezentują się tak, jakby były pomalowane przed godziną. To wielka oszczędność czasu i najlepsza alternatywa aby twoje stopy codziennie wyglądały pięknie. Hybrydy wzmocnione topem zachowują pełnię efektu nawet gdy więcej chodzimy i uprawiamy sporty. Pedikiur hybrydowy to gwarancja, że nasze stopy pozostaną piękne i zadbane.

Pedikiur hybrydowy

Manikiur hybrydowy

Manikiur hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach oraz idealnych paznokciach. Manikiur hybrydowy dodaje zmysłowości i śmiałości w kontaktach z otoczeniem. Paznokcie hybrydowe są trwałe i doskonale się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje. Paznokcie hybrydowe są nie tylko piękne ale i bezpieczne dla płytki paznokci. Dodatkowo, co zachęca wielbicielki hybrydowych paznokci, można go powtarzać tak często, jak się chce. I za każdym razem cieszyć się nowymi, pięknymi kolorami!

Manikiur hybrydowy

Manikiur i pedikiur japoński

Zabieg, dający subtelny, elegancki efekt w postaci silnego nabłyszczenia płytki i wypielęgnowanych skórek. Polega na odsunięciu lub wycięciu skórek, nawilżeniu ich i odżywieniu oraz wzmocnieniu płytki, która dodatkowo zyskuje piękny, zdrowy blask. Zabieg wykonuje się specjalnymi pastami i proszkami, wciera je w płytkę paznokcia, a tym samym dogłębnie ją odżywia. Paznokcie stają się silnie wzmocnione, elastyczne i naturalnie piękne. W wielu przypadkach można polecić ten zabieg, jako metodę regeneracji płytki, np. po źle wykonanych lub ściągniętych tipsach żelowych.

Manikiur i pedikiur japoński

Manikiur i pedikiur klasyczny

Tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem i usunięciu skórek za pomocą frezarki oraz cążek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą.

Dodatkowo można  wypielęgnować i wzmocnić płytkę paznokcia profesjonalną odżywką.

Manikiur i pedikiur klasyczny

Manikiur / przedłużanie żelem

Żelowa stylizacja paznokci, zwana inaczej metodą światło utwardzalną bądź modelowaniem światłem, wymaga użycia specjalnego żelu oraz lampy UV/LED. To idealna propozycja dla klientek z krótkimi, łamliwymi paznokciami. Żel zagwarantuje im utrzymanie manicure w wymarzonym stanie nawet przez kilka tygodni. Po tym czasie (który jest zależny od szybkości wzrostu paznokcia) można je ponownie uzupełnić i znów się cieszyć ich pięknym wyglądem. Dzięki metodzie żelowej możemy również przedłużyć paznokcie do upragnionej długości. Przedłużanie jest możliwe dzięki użyciu specjalnego szablonu/formy. Szablon to mała naklejka, umieszczana pod wolnym brzegiem naturalnego paznokcia. Nadruk na szablonie pozwala nadać płytce paznokcia odpowiedni kształt i długość jaką chcemy uzyskać.

Manikiur / przedłużanie żelem

MANEKI NEKO

W salonie urody Manekineko pasjonujemy się pięknem. Wysokiej jakości zabiegi i profesjonalna obsługa to nasze najwyższe priorytety.